O nás

Společnost Jiří Mikula , správa nemovitostí byla založena v roce 2008 a to přechodem části společnosti IKON spol. s r.o. , která pod naším vedením v Brně působila od roku 1997. Od počátku působení na trhu je hlavní činností Společnosti správa nemovitostí.

Společnost zajišťuje v současné době správu domů ve vlastnictví soukromých osob nebo jiných právních subjektů (např. bytových družstev, společenství vlastníků jednotek apod.). Ve správě Společnosti se v současné době nachází více než 30 nemovitostí nejrůznějšího stáří, počínaje klasickými zděnými domy z konce 19. století , přes typickou zástavbu z 50.-60. let 20. století až po panelové domy různého stáří.

Společnost svým klientům poskytuje i další specializované služby jako je sepsání prohlášení vlastníka nebo smluv o výstavbě, zakládání společenství vlastníků včetně jejich zápisu do obchodního rejstříku, zakládání bytových družstev , zajištění převodu bytových a nebytových jednotek z vlastnictví bytových družstev do osobního vlastnictví, likvidaci bytových družstev, podporu při žádostech o úvěry a dotace a další poradenské služby v oboru správa nemovitostí.

Copyright © 2009

webdesign Moonlake, a.s.